Bli med på en herlig trimreise til Kemer – for kvinner 50+

Dametrimmen · Kemer 2026 · For kvinner 50+
En uke bare for
deg

Lad batteriene med sol, spa, moderat trim med humør og sosialt fellesskap. Akkurat passe aktiv, akkurat passe avslappet.

22–25 grader i oktober  ·  Kemer, Tyrkia

16.–23. oktober 2026 23.–31. oktober 2026 To uker sammenhengende
Ja, jeg vil bli med →
Begrenset antall plasser
22–25 grader i oktober Viking Star Hotel 4 stjerner Ultra all-inclusive Kari som trimleder
Fra Kari

Er du klar for å gi deg selv en uke med pur glede?

Kari Jaquesson

Bli med oss til den tyrkiske rivieraen for en uforglemmelig trimreise for kvinner 50+! Dette er ikke en intens treningsleir, men en deilig opplevelse skreddersydd for voksne damer som deg. En uke der du kan senke skuldrene, lade batteriene og bare ha det helt topp!

Dette er en akkurat passe aktiv ferie for deg som ikke vil slite deg ut, men få akkurat passe balanse mellom glad trim og hvile.

“Etter mange år med trimreiser har jeg funnet den balansen som virkelig fungerer: nok bevegelse til at du kjenner deg levende og sterk, og nok ro til at du faktisk hviler ut. Jeg møter deg der du er, og vi løfter hverandre underveis.”

— Kari Jaquesson, trimleder
Kari trimmer med damene
Herlig å trimme utendørs med Kari
Hvorfor denne reisen er perfekt for deg

Kemer i oktober: noe helt eget

I den koselige kystbyen Kemer, omgitt av turkisblått hav og majestetiske fjell, venter en uke med sol, varme (tenk 22–25 grader i oktober!) og herlige opplevelser.

Om Viking Star Hotel

På Viking Star Hotel bor du på et koselig og behagelig sted som er vant til norske gjester. Dette er ikke et luksushotell, men et avslappende og innbydende sted med lave skuldre og uten jåleri der du føler deg hjemme.

De ansatte tar alltid godt vare på oss, og hver kveld er det underholdning som setter stemningen. Hotellet har et koselig bassengområde med egen bar, og det serveres mellommåltid der på ettermiddagen mellom lunsj og middag.

Det er egen strand med gratis solstoler og parasoller, og et spa som inviterer til velvære med hammam, massasjer og mer.

Kari ved fruktbod
Er dette for deg?

Akkurat det du trenger!

Skreddersydd for deg som
Er en voksen dame (50+)
Ønsker moderat, variert trim med humør
Vil ha spa og massasje for ekstra velvære
Ønsker å lade D-vitaminlagrene før mørketiden
Vil ha god tid til å slappe av og hygge deg
Ønsker egentid og hyggelig selskap
Vil prioritere eget velvære en hel uke
Passer ikke for deg som vil ha
En rå treningsleir
Harde og lange treningsøkter
Et tettpakket aktivitetsprogram

Uansett om du er nybegynner eller allerede i gang med treningen, tilpasser du tempoet selv. Her blir det sosialt, hyggelig og alltid rom for både latter og ro.

Spa og velvære
Hva venter deg

Slik lader vi batteriene

01
Morsom og variert trim

Morgen- og ettermiddagsøkter med aerobic, styrke, yogastretch, latino og H.I.I.T. Du velger hva du vil være med på!

02
Deilig spa-tid

Fri bruk av badstuer, damprom og bassenger. Unn deg en hammam eller andre velværebehandlinger til hyggelige priser.

03
Natur og eventyr

Vandring i vakker natur eller utflukter som båttur eller tur til Antalya (mot tillegg).

04
Sosialt og avslappende

Ultra all-inclusive: friske salater, smakfulle retter og søte fristelser. Kaffe, vin og brus inkludert!

05
Egentid når du vil

Les en bok, strikk, slapp av ved bassenget eller på stranden. Du bestemmer!

06
Alt er ordnet

Fly t/r Oslo, transfer, badehåndklær og trimprogram, alt inkludert i prisen.

Hvorfor velge Dametrimmen?

Den perfekte balansen mellom program og egentid

Med mange års erfaring har vi funnet den perfekte balansen mellom program og fritid. Vår trimleder, Kari, sørger for daglig inspirasjon, motivasjon og et variert trimprogram som passer alle.

På Viking Star Hotel får vi ekstra god service, og Kemer er en favoritt blant norske gjester. Her får du virkelig mye for pengene!

Kari i vannet
Deltakerne sier

De har vært med, og vil tilbake

★★★★★

“Kom hjem som et nytt menneske. Vil selvsagt bli med igjen!”

Liv, tidligere deltaker
★★★★★

“Etter 13 treningsreiser med ulike arrangører fant jeg på denne turen ‘min greie’. Kari leverer ikke bare god trening, hun er inkluderende, raus og sosial. En uke til Kemer med Kari burde komme på blå resept!”

Mariann
★★★★★

“Alt gikk på skinner fra flytur til velkomst på hotellet. Maten var fantastisk, og Karis blide ansikt og motiverende trim i passe mengde. Jeg digga det! Blir nok med en annen gang.”

Monica
Damer med drinker i Tyrkia
Pris og påmelding

Velg din uke, eller bli hele to

Alt inkludert. Ingen skjulte kostnader.

Enkeltrom
18 050
kr
Delt dobbeltrom
15 250
kr per person
Delt trippelrom
14 690
kr per person
Inkludert i prisen
  • Fly tur/retur fra Oslo
  • Transfer til og fra hotellet
  • 4-stjerners Viking Star Hotel med ultra all-inclusive
  • Alle måltider, snacks og drikke
  • Daglig trimprogram med Kari
  • Fri bruk av spa, badstuer og damprom
  • Privat strand med solstoler og parasoller
  • Badehåndklær som kan byttes når du vil
Meld deg på nå →
Begrenset antall plasser  ·  Reiseoperatør: Neckermann Nordic

Reiser du alene? Mange av deltakerne gjør det. Du reiser som én, og kommer hjem med nye venninner. Spørsmål? Ta gjerne kontakt med Kari direkte.


Spørsmål? Bruk kommentarfeltet under 👍

Last ned program HER
Lest ned informasjonsark med flytider HER

Påmelding KLIKK HER

Ansvarlig reiseoperatør: Neckerman Nordic

12 hendelser på “Bli med på en herlig trimreise til Kemer – for kvinner 50+”

  1. kari
    kari

    Ja, så klart må du bli med igjen, Liv!
    Hold treningen igang nå fremover, så krysser vi fingrene!
    Det går jo fint å være med selv om kneet er kranglete – vi tilpasser øvelsene!
    🙂 Trimhilsen fra Kari

    1. Liv
      Liv

      Ja, takk Kari🤗
      Det er det som er så fint med å trene sammen med deg. Du viser alltid alternative øvelser. Tilpasset både form og fysikk😃
      Søker om ferie fra jobb i morgen👌

  2. Bente Lilledal
    Bente Lilledal

    Hei. Så veldig herlig ut, men er 71 år og har litt utfordringer med knær og hofte.( proteser) ellers har jeg alltid trena. Og har fortsatt en gruppe damer som jeg trener med gå turer og vanntrim.(. 50 år i år.) Hva tror du? Kunne vært en fin jubileums tur for gruppa mi også? Hvor mange har du plass til? Du er virkelig et forbilde! Hilsen Bente Lilledal.

    1. kari
      kari

      Hei Bente, kan du gå tur er du absolutt klar for trimmen min! Sender deg en e-post angående det andre du spør om!
      🙂 Trimhilsen fra Kari

  3. Sølvi Gårder Eikeland
    Sølvi Gårder Eikeland

    Hei,
    Går disse trimreisene fra Bergen også, eller er det kun fra Oslo?

    Mvh. Sølvi

    1. kari
      kari

      Hei Sølvi, vi får til deltagelse fra Bergen! Jeg sender deg en epost med detaljer om litt!
      🙂 Trimhilsen fra Kari

  4. Anne
    Anne

    Har du turer fra Stavanger også?

    1. kari
      kari

      Hei Anne, ja, det går fint, da bestiller du flybilletter selv. Når du melder deg på velg du «andre datoer» under «Velg tidsrom».
      🙂 Trimhilsen fra Kari

  5. Reidun Klungland
    Reidun Klungland

    Hei vi er 4 venninner som vil være med første uka. Kan vi reise fra kristiansand🫣🤗

    1. kari
      kari

      Så gøy,Reidun!
      Det er ingen direktefly fra Kristiansand, men fra Torp den 17 – 24. Det er noen andre damer som også skal fly derfra. Når dere melder dere på velg «andre datoer» under «Velg tidsrom».
      🙂 Trimhilsen fra Kari

  6. Siri
    Siri

    Heia, vet du åssen det er med glutenfri mat på hotellet? 😊

    1. kari
      kari

      Hei Siri, det er veldig enkelt. Det er buffet med salater, gryteretter, grillet mat, osv slik at setter sammen selv.
      Det er innpakket glutenfritt brød på frokostbuffeten. Vet ikke hvor godt det er men det er i alle fall tilgjengelig. Har hatt med damer før som spiser glutenfritt, og de har vært fornøyd med matopplegget. Hjertelig velkommen!
      🙂 Trimhilsen fra Kari

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.

Handlekurv
Skroll til toppen